<oembed><version>1.0</version><provider_name>Almath Crucibles Ltd.</provider_name><provider_url>https://almathcrucibles.com/fr</provider_url><title>SUB130130 Plaque d'alumine 130mm x 130mm x 1mm</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="1Zss5q1JCX"&gt;&lt;a href="https://almathcrucibles.com/fr/product/sub130130/"&gt;SUB130130 Plaque d'alumine 130mm x 130mm x 1mm&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://almathcrucibles.com/fr/product/sub130130/embed/#?secret=1Zss5q1JCX" width="600" height="338" title="&#xAB;&#xA0;SUB130130 Alumina Plate 130mm x 130mm x 1mm&#xA0;&#xBB; &#x2014; Almath Crucibles Ltd." data-secret="1Zss5q1JCX" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;