SUB130130 Płytka korundowa 130mm x 130mm x 1mm
1 w magazynie (może być zamówiony)
SKU: SUB130130 Kategoria: Znacznik:
Opis
Długość (mm) Szerokość (mm) Wysokość (mm)
Zobacz pełną ofertę podłoży tutaj.
Maksymalna temperatura robocza 1750°C.
Nasz tlenek glinu o wysokiej czystości (Al1O3(zawartość > 99%) są przeznaczone do szerokiego zakresu zastosowań wysokotemperaturowych. Do produkcji naszych tygli używamy rekrystalizowanego tlenku glinu, ponieważ materiał ten oferuje imponującą odporność na szok termiczny, co wynika z większego rozmiaru ziarna (korzystne jest do 200 mm).