MACROD10100 MACOR© Machinable Glass Ceramic Rod OD 10mm x L 100mm.
1 in stock (can be backordered)
Closed both ends.
|---|---|---|---|---|
| 10 | N/A | 100 | Closed Both Ends | N/A |
View our full range of ceramic Rods.
Max working temperature of 1000°C.